Has Beton


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Osman
Telefon
0 212 594 53 53 / Faks: 0 212 476 23 23
Gsm
Adres
Cebeci Mah. 2803 Sk. No:31/A Sultangazi / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@hasbeton.com
Web Adresi
 6937 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Şirketimiz Has Madencilik San. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllardır cebeci taş ocakları Sultangazi - İSTANBUL Adresinde inşaat sektörüne yönelik agrega (mıcır) üretimi ile faaliyet gösteren şirketimiz Ağustos 2004 tarihinde agrega üretim kırma eleme tesislerimize ilave olarak yapmış olduğumuz hazır beton üretim tesisleri ile Has Beton İnşaat ve Madencilik San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Tesislerimizde 10.000 Ton/gün agrega (mıcır) ve 2000 m³/gün beton üretim, sevkiyat ve pompalama kapasitemiz ile müşterilerimize hizmet vermenin heyecanını yaşamaktayız.
Şirketimiz; Türkiye Hazır Beton Birliği’ne (THBB) yanı sıra Agrega Üreticileri Birliği’ne (AGÜB)’e üyedir. Şirketimiz ISO 9000:2000 Belgesi sahibidir.
Agrega (mıcır) ve Hazır Beton üretiminde ana ilkemiz “Müşteri memnuniyeti ve kalitedir” Koşullar ne olursa olsun bu ilkelerden asla ödün vermeyeceğiz. Bu itibarla çok sayıda deneyimli teknik personel ve kalite kontrol danışmanlığı denetiminde beton laboratuarımız üretimde tüm testlerini, ISO 9001, TSE ve KGS standartlarında yapılmaktadır.Tesisimizde TS EN206–1’ e göre müşterilerimizin istekleri doğrultusunda C.14’ten C.50‘ye kadar tüm .


beton sınıfları istenilen kıvam, slump ve dane boyutu aralığında üretilerek teslim edilmektedir.Ayrıca kırma eleme tesislerinde üretilen 0-5mm, 5-12mm, 12-22mm ebatlarındaki beton ve asfalt agregası İstanbul’un Avrupa yakasındaki hazır beton, asfalt tesislerine satışı ve sefkiyatı kendi araçlarımızla yapmaktayız.
İLKEMİZ HIZLI VE KALICI HİZMETTİR....

Genç, dinamik,yetişkin ve bilinçli kadromuzla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek bu çözümleri kalıcı kılmak ve bu doğrultuda programlar geliştirmek en önemli ilkelerimizdendir. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ediyor ve tüm çalışmalarımızı bu bilinçle yürütüyoruz.Teknik servis ve hizmet ağımızla sürekli yükselen ve kendini yenileyen tempomuzla problemlere en etkin çözümleri en hızlı biçimde getiriyoruz.

ÇEVREYE,DOĞAYA VE İNSANA ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ...

İnsan sağlığının,itibarının para kazanmaktan daha önemli olduğunu düşünüyoruz ve bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz.

Saygılarımızla

HAS BETON FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Has Beton
 Adres
Cebeci Mah. 2803 Sk. No:31/A
Sultangazi / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 594 53 53 /
 Web