Çimsa


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Çim
Telefon
0 216 651 53 00 / Faks: 0 216 651 14 15
Gsm
Adres
Kısıklı Cad. No:4 Sarkuysan - Ak İş Merkezi S Blok Altunizade Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
musteri@cimsa.com.tr
Web Adresi
http://www.cimsa.com.tr
 7147 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Türkiye Çimento sanayisinin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Çimsa, 1972 yılında kurulmuştur. Çimsa bugün, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisi, Marmara terminali ve Malatya Çimento Paketleme tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beyaz çimento alanında dünyanın ilk üç markasından biri olan Çimsa, Hamburg (Almanya), Trieste (İtalya), Sevilla ve Alicante (İspanya), Gazimagusa (KKTC), Köstence (Romanya) ve Novorossiysk’de (Rusya) bulunan terminalleriyle uluslararası bir çimento üreticisidir.

Çimsa, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır.

Çimsa, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türkiye çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir. FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Çimsa
 Adres
Kısıklı Cad. No:4 Sarkuysan - Ak İş Merkezi S Blok Altunizade
Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 651 53 00 /
 Web
http://www.cimsa.com.tr