Batıçim


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Batı
Telefon
0 232 ... .. .. / Faks: 0 232 ... .. ..
Gsm
Adres
Ankara Caddesi No:335 Bornova / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
 5644 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. 1966 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hızla büyüyerek Türk Çimento Endüstrisi’nin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yarım asıra yaklaşan süreçte, ”önce kalite” anlayışı ile yapı sektörünün hizmetine sunduğu, üstün nitelikli, doğa dostu ürünleri ve kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakla kalmamış, uluslararası pazarlarda da güven duyulan ve tanınan bir kuruluş olmuştur.
BATIÇİM, 1986 yılında inşaat sektörünün artan beton ihtiyacının karşılanması ve hazır beton bilincinin yayılması amacıyla BATIBETON markasını sektörün hizmetine sunmuştur. 1993 yılında satın alınan BATISÖKE Söke Çimento Sanayii T.A.Ş. ve 1998 yılında Burdur’un Çavdır İlçesi’nde devreye sokulan tesisleri ile Güney Ege ve Batı Akdeniz’deki pazar payını artırmıştır. BATIÇİM dünya pazarlarına çimento ve klinker ihraç etmeye devam etmektedir.
Bugün, klinker üretim kapasitesi 1.400.000 ton/yıl, çimento üretim kapasitesi ise 1.800.000 ton/yıl’a ulaşan BATIÇİM, kalitesini üretimin her aşamasında rol alan etkin kontrol sistemi ile sağlamaktadır. İçerik ve dayanım sınıfı açısından farklı tiplerde üretilen çimentolarda değişmeyen en önemli şey “üstün kaliteli” olmalarıdır. Bu kaliteyi dünya standartlarındaki teknolojinin kullanıldığı tesislerin yanı sıra konusunun uzmanı, deneyimli BATIÇİM kadrosuyla sağlamaktadır. 1995 yılında halka açılan ve İMKB’de işlem gören BATIÇİM, yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki gücünü devam ettirme ve müşterilerinin taleplerini anında karşılama prensibini sürdürmek amacıyla hizmet kalitesine büyük önem vermektedir. Bu anlamda profesyonel bir ekip sürekli iş başındadır.
Çevreye ve çalışanına büyük değer veren BATIÇİM, tüm faaliyetlerini “Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği” konularındaki duyarlılığı ve sorumluluk bilinci ile örnek bir firma olarak sürdürmektedir. BATIÇİM’in tüm tesisleri TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri’ne sahiptir.
BATIÇİM olarak yarattığımız işgücü, sağladığımız katma değer ve gerçekleştirdiğimiz ihracat ile ülke ekonomisinin yapı taşları arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Batıçim
 Adres
Ankara Caddesi No:335
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 ... .. .. /
 Web